Aktuality


treybal

nemcova

filatelie

plzen

zoo-zamek-zlin

zoo-jihlava

melnik

vanoce

brno

sametova

plzen

ostrava

gott

zoo-liberec

vznik-csr

praha

Euro Souvenir bankovka
KAREL TREYBAL

treybal

ZMĚNA PRODEJNÍCH PODMÍNEK!!!
Prodej EuroSouvenir bankovky JUDr. Karel Treybal k příležitosti 135. výročí narození Šachový klub Velvary, Královské město Velvary a rodina JUDr. Karla Treybala vydávají Euro Souvenir bankovku k příležitosti 135. výročí narození.

Náklad 10.000 kusů
(8.000 kusů nový design, 2.000 kusů nový design s přítiskem ANNIVERSARY 2020).

Autorem návrhu bankovky je akademický malíř Stanislav Lajda.

Euro Souvenir bankovka je vydávána při příležitosti 135 let od narození JUDr. Karla Treybala (* 1. 2. 1885, Praskolesy - Kotopeky), mezinárodního šachového mistra, československého legionáře a přednosty okresního soudu ve Velvarech, který byl 2. 10. 1941 popraven nacisty. Na památku JUDr. Karla Treybala umístilo Královské město Velvary v říjnu 2017 na průčelí Městského úřadu Velvary pamětní desku. Šachisté si připomínají památku JUDr. Treybala také při řadě šachových turnajů (memoriálů). Vedle turnajů ve Velvarech a v Praze je raritou memoriál v Děčíně – v roce 2020 se uskutečnil již jeho 73. ročník.

Termín a způsob prodeje:
3. 10. 2020 (sobota)
Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 a doporučením Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR s ohledem na nevytváření rizikových situací a dodržování hygienických opatření se osobní prodej 3. 10. 2020 ruší.


3. 10. 2020 (sobota)
Spuštěn prodej poštou v 8:00. Objednávky se přijímají na e-mail: sachyvelvary@post.cz. Na objednávky došlé do 8:00 nebude brán zřetel. Limit 10 kusů na jednu objednávku. Prodej postupně bez možnosti výběru čísla. Pro velký zájem o vydání bankovky s přítiskem ANNIVERSARY 2020 je možno objednat 1 ks bankovky ANNIVERSARY při současném objednání 4 ks bankovek s novým designem nebo 2 ks bankovky ANNIVERSARY při současné objednávce 8 ks bankovek s novým designem. V objednávce uvádějte úplnou adresu (jméno, příjmení, ulice, číslo popisné/orientační, poštovní směrovací číslo, obec, stát). Po zpracování Vaší objednávky Vám přijdou pokyny k platbě s číslem účtu, číslem účtu ve formátu IBAN a variabilním symbolem. Při platbě je nutné uvést variabilní symbol. Platby bez variabilního symbolu budou vráceny zpět. Po úhradě platby bude odesláno doporučeným dopisem. Cena 80 Kč za kus. Poštovné v České republice 70 Kč. Poštovné do zahraničí (EU) 120 Kč.

4. 10. 2020 (neděle)
Spuštěn prodej na aukčním portálu Aukro. Aukce od 1 Kč postupně od čísla 11 do 50. Každý den do 11. 10. 2020 bude vyhlášeno 5 aukcí. Upozorňujeme zájemce o nákup suvenýrové eurobankovky, že Šachový klub Velvary, Královské město Velvary a rodina JUDr. Karla Treybala si vyhrazují právo vybraná čísla ponechat pro reprezentační a propagační účely (např. narození a úmrtí JUDr. Karla Treybala, první zmínka o založení Královského města Velvary a založení šachového klubu).